Menü Kapat

Kalite Kontrol başarımızdaki en önemli faktördür. Kalite Kontrol departmanımız,müşterilerimizin ürünlerini sektörün en katı gereksinimleri gereğince sürekli kontrol altında tutar.

Kalite politikamızı şu şekilde özetleyebiliriz;

Kalite, bizim ürünümüzdür.

Kalite üretimde oluşur, sadece üretim sonrası kontrol edilmez. Üretimdeki çalışanlarımız, ürünlerin kalitesinde tam sorumluluk alırlar.

Müşteri tatmini, organizasyonumuzun her aşamasında öncelikli hedefimizdir.

Kalite ve işletme hedeflerine ulaşmak için yönetim ve çalışanlar bir takım olarak hareket eder;

Bu bizim gelecekteki başarılarımızı garanti altına alır.

Kalite departmanımız içindeki çevre koşulları kontrol altında tutulmaktadır. Departmanımız, Koordinat Ölçme Cihazı,quality-control sertlik cihazları ve yüzey pürüzlülük cihazları gibi sofistike ve son teknoloji araçlarla donatılmıştır. Bu bize geri dönüşümlü mühendislik gibi ek hizmetler de verme imkanı sağlar.

Kalite kontrol raporlarımız talep halinde sunulabilir.

Firmamız DIN EN ISO-9001:2015 Kalite belgesi bulunmaktadır. QS-16949 çalışmaları devam etmekte olup yeni tesisimizde tamamlanması hedeflenmektedir.

* Eğitime ve iletişime önem vererek, çalışanlarımızın kalite bilincini arttırmak,

* Müşterilerimize sağladığımız ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmek ve böylece müşterilerimizin beklentilerini karşılamak,

* Uluslararası mevzuat ve standartlara uygun ürün tedarik ederek, zamanında teslim etmek,

* Kalite sistemi standartlarını uygulayarak, mevzuatlara ve yasalara uyarak sürekli iyileşmeyi sağlamak kalite politikamızdır.